ТОП-5 найдорожчих тендерів Київщини за жовтень

ТОП-5 найдорожчих тендерів Київщини за жовтень
6 Листопада 2023, 19:19
Поділитися:

В умовах війни влада багатьох громад столичного регіону оголошує тендери на чималі суми. Часто на конкурсі дійсно потрібні регіональні проєкти, але також Державні закупівлі протягом тривалого часу є дієвим інструментом для розкрадання коштів з української скарбниці. 
З початком повномасштабного вторгнення можливостей «заробити» для недоброчесних замовників та постачальників стало ще більше. З кожним днем закупівлі на Prozorro стають ще безглуздішими, а розтрата бюджетних коштів ще «прозорішою». Сайт Ірпеня проаналізував п’ять найдорожчих, а краще сказати переоцінених закупівель, які оголошували структурні підрозділи у жовтні.
5. Вишнівський ліцей «Ідеал» Бучанського районузамовив постачання шкільних меблів за 1 416 670 грн.
Кошти в освіту це завжди необхідні вкладення, але журналісти-розслідувачі порахували, що ФОП, який чомусь спеціалізується на торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткуванням, програмним забезпеченням та подібною електронікою дещо завищив ціни на меблі, а саме в 2 рази.
4. Управління освіти і науки Бориспільської міської ради купують Новорічні солодкі набори за 1 220 625,00 гривень.
Бориспільська міська рада влітку цього року встановила флагштог за 5 мільйонів гривень, тож цей тендер, це лише цукерки.
3. Броварська РДА поповнила свій автопарк чотирма пікапами 
Броварська районна державна адміністрація придбала два автомобілі Mitsubishi L200 2.4 TD MT Invitе та два автомобіля Peugeot Landtrek Allure 1.9 HDi на загальну суму майже 5,5 млн гривень. 
2. Департамент регіонального розвитку Київської ОДА ремонтує будинок в Ірпені за 120 715 173,00 гривень
Згідно оголошення будинок по вулиці Ярославській взялася відбудовувати ТОВ «Моноліт-Центр». Харківська фірма прописала в кошторисі газобетонні блоки завищивши їх ринкову вартість в чотири рази.
1. Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору
В листопаді завершився тендер на реставрацію покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору. Згідно з даними Prozorroхрамвідремонтують за понад 79мільйонів гривень. На реставрацію дається трохи більше ніж п’ять років — її мають завершити до кінця 2028 року.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua