Топ-10 підступних шахрайств: поліція київщини застерігає громадян

image
10 Листопада 2022, 11:22
Поділитися:

Понад  320 фактів шахрайств викрила поліція Київщини з початку поточного року. Усім особам повідомлено про підозру.

Серед найбільш резонансних справ – організована злочинна група аферистів, яка здійснила близько 13 афер із землею. Більше десятка шахрайських епізодів втілив ще один злочинний  квартет, який за допомогою підробки особистих документів сприяв складанню іспитів з профорієнтованих дисциплін. Понад 83 фактів фейкового продажу палива здійснила 28-річна пані Анна. І це лише найбільш горезвісні шахраї.

Навіть нині, під час воєнного стану, спостерігається збільшення кількості звернень щодо вчинення шахрайських дій і в менших масштабах, втім вже стійких і доволі підступних для громадян  схем.

Поліцейські Київщини закликають громадян бути пильними та радять:  

отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел;уважно перевіряти URL-адресу сайту, один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс;не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах;якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно звернутись до банку та заблокувати картку;не здійснювати покупок на сумнівних сайтах.

Запам`ятайте, шахраї, зазвичай, вимагають передплату часткову чи повну, або ваші персональні дані. У разі ж, якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте та звертайтесь до поліції.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві