Тхеквондист Максим Шульженко отримав фінансову премію від Благодійного фонду Олександра Пащинського (відео)

Президент Федерації мотоспорту України, депутат Ірпінської міськради Олександр Пащинський вручив 14-річному Максиму Шульженку, віце-чемпіону світу з тхеквондо, мотиваційну фінансову премію.
Олександр Пащинський, депутат Ірпінської міської ради, президент Федерації мотоспорту України:
«Сьогодні цей сертифікат тобі, який ти можеш використати на підготовку, на екіпірування, чи на якісь поїзди. Тому я тобі бажаю в подальшому тільки перемагати найкращі місця і медалі».
Два тижні тому Максим став одним із кращих тхеквондистів планети у ваговій категорії понад 65 кілограмів. На Чемпіонаті Світу хлопець здобув перемогу у чотирьох боях, вийшов у фінал, і лише там поступився супернику з Казахстану. Зізнається, попри такий високий результат, трохи засмутився.
Максим Шульженко, срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон України з тхеквондо:
«Дуже хотів стати першим. Я це зрозумів тоді, коли залишалося мало секунд, а мені не вистачало балів, щоб виграти».
«Така воля до перемоги була в Максима ще змалечку», — розповідає його тренерка Світлана Опришко. А займатися тхеквондо хлопець почав 10 років тому, коли йому було всього чотири.
Світлана Опришко, тренерка клубу «Taekwondo Empire»:
«У нього настільки велике бажання і відданість цьому виду спорту! Він завжди чує, ніколи не сперечається. От він вірить, він довіряє, він хоче. А коли спортсмен хоче, і тобі вірить, то в принципі можна дійти до Олімпійських ігор».
Максим Шульженко вже неодноразово ставав чемпіоном України, а цього року переміг і на Всесвітній гімназіаді. За таким результатом стоїть важка, невтомна праця. Максим тренується 5 разів на тиждень по дві години. І каже, що від цього отримує лише задоволення.
Максим Шульженко, срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон України з тхеквондо:
«Щоб добитися гарного результату, треба багато тренуватися, тому краще я буду тренуватися, ніж там десь гуляти і не знаю, що зі мною було б».
Тхеквондо – це бойове мистецтво, що зародилося в Кореї. Цей вид спорту називають одним із найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Клуб «Empire» виховує тхеквондистів в Ірпені з 2010 року. Зараз тут займається понад 130 юних спортсменів. Тренери кажуть, в першу чергу прагнуть, щоб їхні вихованці виросли гідними людьми, а вже потім — чемпіонами.
Світлана Опришко, тренерка клубу «Taekwondo Empire»:
«Не всі стануть чемпіонами, не всі підуть на Олімпійські ігри. Хтось піде з кадетів, хтось у дорослому віці. Але коли випустяться наші спортсмени, ми хочемо і бажаємо їм, щоб вони були в першу чергу достойними людьми; знали хто вони, вміли себе поводити в соціумі, і змогли досягти всіх своїх цілей і мрій не тільки в спорті».
А ті, хто все-таки вирішить присвятити своє життя спорту і підніматиме прапор Ірпеня на п’єдесталах світових змагань, можуть розраховувати на фінансову підтримку. Таку ж, яку відчув юний чемпіон Максим Шульженко. Депутат Ірпінської міськради Олександр Пащинський зазначив, що його фонд продовжуватиме допомагати юним спортсменам.
Олександр Пащинський, депутат Ірпінської міської ради, президент Федерації мотоспорту України:
«Оскільки я сам професійний спортсмен і знаю, як досягати результату, я точно знаю, як зараз нашим дітям важко досягати цього результату в нинішніх реаліях. Тому що у нас іде війна, нашим спортсменам важко готуватись під звуки сирен, а також виїжджати на міжнародні змагання. Це дуже важко. Тому наших дітей, спортсменів у будь-якому виді спорту, я обов’язково буду підтримувати».
Джерело: Містоінформ
Відео


