Тарифи на опалення для жителів Київщини не мають бути більшими за минулорічні, – Василь Володін
5 Жовтня 2021, 15:57
Поділитися:

5 октября 2021 г. 15:43

Очільник Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Василь Володін під час наради з головами громад регіону наголосив, що тарифи на централізоване опалення для жителів Київщини в новому опалювальному сезоні не мають перевищувати рівень минулорічних.

Про це KV дізналася з повідомлення пресслужби КОДА.

“Ми неодноразово обговорювали підготовку до нового опалювального сезону. Головне питання полягало в тому, як ми можемо захистити наше населення від здорожчання цін на тепло. Зараз це питання вирішене. Під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України між Урядом, “Нафтогазом” і головами органів місцевого самоврядування було підписано Меморандум, ініційований Главою держави Володимиром Зеленським. Документ регулює проблемні питання у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в новому опалювальному періоді. Найважливіше те, що в Меморандумі чітко зафіксовано, що тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для людей не повинні перевищувати ті, які застосовувались для споживачів у минулому опалювальному сезоні. Саме тому закликаю всіх до співпраці. Маємо разом докласти зусиль, щоб люди не отримували захмарні суми в своїх платіжках”, – пояснив Василь Володін.

в Телеграм

Під час наради голова ОДА разом із очільниками громад області проаналізували всі положення Меморандуму та розглянули питання, щодо забезпечення повноцінного опалювального сезону на різних територіях Київщини.

Зокрема Василь Володін підкреслив, що тарифи на тепло мають бути економічно обґрунтованими, але разом із цим населення не має платити взимку за комунальні послуги більше, ніж це було в минулому році. Різниця в сумах має бути компенсована. У зв’язку з цим Меморандум передбачає забезпечення Кабінетом Міністрів України державної підтримки бюджетів територіальних громад, у яких індекс податкоспроможності менше або дорівнює 0,9. Їх перелік на Київщині буде переглянуто.

Також до місцевих бюджетів громад з метою фінансової підтримки підприємств теплопостачання та сталого проходження опалювального сезону буде спрямовуватись ПДФО у розмірі 4%.

Читайте: Школа з Київщини в числі найкращих за результатами конкурсу “Вакциновані й відкриті”

Фото: пресслужба КОДА.

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА