Ситуація з електрикою на Київщині залишиться складною

image
14 Листопада 2022, 09:28
Поділитися:

Фото з мережі інтернет

В “Укренерго” заявили, що ситуація з електрикою залишається складною у Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на пресслужбу Укренерго.

На минулому тижні росіяни серйозно пошкодили один з ключових об’єктів “Укренерго“.   Це вплинуло на живлення низки областей, де застосовуються планові, а іноді й аварійні відключення. 

Голова правління Володимир Кудрицький зазначив:

Київський та харківський енерговузол – це великі регіони споживання електроенергії, куди передається електроенергія з тих регіонів, де вона наразі виробляється. Але мережа у цих областях зазнала дуже важких пошкоджень і вона поступово відновлюється силами Укренерго та інших енергетичних компаній. Таких масштабних пошкоджень, які з 10 жовтня зазнала українська енергетика, не зазнавала жодна енергосистема. 

Зважаючи на це, планові відключення, ще певний час впроваджуватимуть, зокрема у вказаних областях та у Києві, поки будуть відновлювати можливість передачі електроенергії з інших регіонів.

Нагадаємо, що на території Київської області піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 72 162 одиниці вибухонебезпечних предметів.Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело