Свободівець Головня: місто Вишневе потребує оновлення інфраструктури
image
4 Вересня 2020, 11:34
Поділитися:

4 сентября 2020 г. 11:23

Місто Вишневе Київської області страждає від перенаселення. Через велику кількість людей забезпечити усім рівні, комфортні умови проживання місто не спроможне. Кандидат на посаду голови Вишнівської громади Олександр Головня вважає, що проблему можна вирішити шляхом поступової заміни комунікацій та оновлення інфраструктури.

Про це KV у інтерв’ю розповів депутат Вишнівської міської ради, кандидат на посаду голови Вишнівської ОТГ Олександр Головня (фракція ВО “Свобода”).

За його словами, через неефективний розподіл бюджетних коштів економічні показники міста падають.

Читайте: Олександр Головня: ВО “Свобода” гарантує жителям Вишневої ОТГ прозорість використання бюджету”

“У переважній більшості ми, свободівці, не голосували за бюджет міста, тому що не довіряємо діючій владі у частині розподілу бюджетних коштів, доцільності тощо. Не віримо ми, що вони ефективно використовувалися. Підстави для такої недовіри – відсутність помітної конкуренції при визначенні підрядника – підрядні роботи виконують одні й ті ж. На мій погляд, вартість більшості виконаних робіт може бути меншою. Це стосується також і комунальних підприємств, керують якими не місцеві, не вишнівчани. Нібито місцевим має бути більше довіри, але у нашому місті корінним чомусь не довіряють керування КП віддаючи їх уродженцям Луганська, наприклад.

в Телеграм

Наразі є тенденція приватизації комунальних підприємств. Добре, що у депутатів вистачає здорового глузду не робити цього. Поки що. Бо такі питання від сесії до сесії проходять до порядку денного. За них не набирається голосів, але у нашій міськраді всього 34 депутати, для прийняття рішення потрібно 18 голосів, тож є ймовірність, що одного разу голосів вистачить”, – говорить він.

Як писала KV, партія “Свобода” раніше заявляла, що залишиться в опозиції до президента Володимира Зеленського, оскільки його заяви залишають більше запитань ніж відповідей і в ньому відсутні якості, необхідні для протистояння колосальним викликам, перед якими постала країна.

Докладніше: Партия Свобода остается в оппозиции

Фото: фейсбук-сторінка Олександра Головні

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА