“Свобода” має реальну альтернативу тому, що сьогодні називають “ринком землі”, – член фракції ВО “Свобода” Євген Чубук
image
7 Вересня 2020, 13:11
Поділитися:

7 сентября 2020 г. 13:10

Відкриття “ринку землі” та збільшення земельного податку змусили дрібних фермерів пророкувати своє зникнення під ударами конкурентів з іноземним капіталом. ВО “Свобода” впевнена, що єдиним покупцем землі має стати держава, щоб вберегти від розпродажу найцінніший національний ресурс.

Про це KV розповів в інтерв’ю депутат обласної ради від ВО “Свобода” Євген Чубук.

“Свобода” категорично не підтримувала й не підтримує той “дикий” ринок землі, нав’язаний українському народу новою владою. Наша позиція перегукується із думкою більшості фермерів і селян. З 2015 року “Свобода” запропонувала реальну альтернативу тому, що назвали “ринок землі”. Ще у Верховній Раді минулого скликання народними депутатами-свободівцями був зареєстрований законопроєкт, згідно до якого єдиним покупцем землі може бути лише держава”, – розповів Євген Чубук.

в Телеграм

За його словами, найцінніший національний ресурс мусить залишитися саме у власності держави. І за його головування Згурівська райрада першою підтримала цей законопроєкт та звернулася до парламенту із закликом розглянути та прийняти його.

На думку депутата, фермер не зможе конкурувати на так званому “ринку землі” із великим іноземним капіталом. Тому з його відкриттям, без дієвої підтримки держави, багато фермерських господарств просто не витримають нездорової конкуренції і перестануть існувати.

“За останні роки значно збільшилася кількість фермерів-одноосібників, які конкурують на ринку оренди землі із малим та середнім бізнесом. Активно розвиваються інтенсивні форми господарювання: овочівництво, ягідництво, оріхівництво та ін. Тому держава мала би, передусім, думати про те, як простимулювати їх сплачувати податки та працювати офіційно”, – додав він.

Також Чубук зауважив, що ринок землі потягне за собою і збільшення земельного податку. У результаті це може призвести до того, що робота малого товаровиробника стане збитковою і фермери будуть змушені продати землю. Тобто держава створює нереальні умови господарювання для фермера та простого землевласника.

Читайте: Євген Чубук: “Свобода” знає, як з руїни зробити окрасу та навести лад на місцях

Нагадаємо, кандидат на посаду голови Вишнівської громади Олександр Головня вважає, що Вишнівська громада має розширюватися за рахунок сусідніх населених пунктів – адже це дасть змогу збільшувати бюджет і, як наслідок, ефективніше розвивати громаду.

Читайте: Олександр Головня виступив за приєднання сіл і селищ до Вишневої громади

Фото: mykyivregion.com.ua

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА