Світлофори на Київському Шляху в Борисполі заживлять автономно

Світлофори на Київському Шляху в Борисполі заживлять автономно
20 Червня 2024, 19:02
Поділитися:

Інформація про те, що світлофори у Борисполі планується забезпечити безперебійним живленням, вперше прозвучала на засіданні постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, економічної реформи під час підготовки до червневої сесії. У ході обговорення зазначалося, що світлофори будуть не лише оснащені безперебійниками, у перспективі обладнання можна буде доповнити сонячними панелями. Навіть визначили джерело економії коштів, які можна спрямувати на сонячні панелі.

За результатами сесії інформацію прокоментував «Вістям» начальник управління житлово-комунального господарства Вячеслав Толкач. Він повідомив, що на забезпечення світлофорів автономним живленням сесія виділила 1 млн 550 тис. грн. На кожний світлофорний об’єкт біля шафи керування світлофора встановлюватиметься ще одна шафа — безперебійного живлення. Там буде інвертор на 3 кВт і акумулятор на 5 кВт. Інвертор гібридний, на нього можна приєднати сонячні панелі. Він автоматично переключатиме світлофор на акумулятори.

Попередньо передбачається забезпечити безперебійним живленням 9 світлофорів, але все залежить від того, як пройдуть торги. Якщо вдасться суттєво зекономити, можливо, вистачить на обладнання для 10 світлофорних об’єктів.

Також Вячеслав Толкач розповів, що така ідея вималювалася незадовго до сесії. Через постійні вимкнення світлофорних об’єктів протягом двох попередніх місяців виникли проблеми. Звернулися до підрядника, який обслуговує світлофори, і той проінформував, що в інших містах на світлофори ставлять безперебійники. За його словами, на сьогодні йдеться про встановлення безперебійників тільки на основних перехрестях Київського Шляху.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама