Сучасний мікрорайон та мільйонні інвестиції – депутати Київради ухвалили рішення щодо розвитку Мінського масив
10 Червня 2021, 21:34
Поділитися:

10 июня 2021 г. 21:13

Київська міська рада прийняла рішення щодо Детального плану території на Мінському масиві в Оболонському районі столиці. 54% території мікрорайону відведено під зелені зони. Проєкт не передбачає ущільнення наявної забудови, а ревіталізацію занедбаної агропромислової території.

Про це KVдізналася з повідомлення видання “Апостроф”

Про прийняття рішення щодо ДПТ Мінського масиву стало відомо в четвер, 10 червня, під час засідання Київради. Онлайн-трансляція велася на офіційному каналі Київської міської ради в YouTube.

Відповідно до цього рішення, держава отримає орієнтовно півмільярда гривень прибутку, а Київ – сучасний новий район зі школою, садками, розвинутою інфраструктурою та парком у 32 гектари.

“Згідно з цим документом (ДПТ, – KV) на покинутій території колишнього тепличного господарства, в районі вулиці Ю. Кондратюка, заплановано будівництво житлового мікрорайону, що буде обладнаний розвиненим комплексом обслуговування населення – це школа, три дитячих садки, стадіони, амбулаторія сімейних лікарів. Також заплановано будівництво нової транспортної розв’язки, інженерних мереж водопостачання, електропостачання та каналізації” – зазначила архітектор Олена Збаратська.

в Телеграм

Також архітектор підкреслила, що розвиток території в межах ДПТ повністю відповідає проекту Генерального плану столиці, і “Комплексній програмі реалізації містобудівної політики на 2019-2020”.

Повідомляється, що мікрорайон буде зведено литовсько-українською компанією Stolitsa Group, що має високу репутацію на ринку нерухомості завдяки надійності та високій якості житла.

До слова, саме Stolitsa Group держава доручила завершити добудову понад 11 тисяч квартир збанкрутілого банку “Аркада”. Меморандум щодо завершення об’єктів банку “Аркада” між державою, містом та інвесторами був підписаний в квітні цього року.

Фото:apostrophe.ua

в Телеграм

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА