“Створення інноваційного медичного центру в Бучанській ОТГ – це інвестиції, нові робочі місця для людей і вклад у медицину”
image
12 Жовтня 2020, 10:14
Поділитися:

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін повідомив про перспективи створення на території Бучанської міської об’єднаної територіальної громади інноваційного медичного центру. За його словами, обласна влада повністю підтримує реалізацію цього інвестиційного проєкту.

Про це очільник Київщини зазначив сьогодні, 10 жовтня, під час робочої поїздки до Бучі.

У її рамках Василь Володін заслухав основні аспекти Стратегії розвитку громади. Ключові цілі та пріоритети презентував Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

“Я знайомий з усіма районами Київщини, тому точно знаю, що рівень життя громад безпосередньо залежить від рівня залучення інвестицій. І тепер хочу поділитись із жителями Бучі хорошою новиною, адже на території їх громади планується створення інноваційного медичного центру. Відповідне розпорядження вже підписав. У розробці концепції проєкту виконавчому комітету Бучанської міської ради допомагатиме Агенція регіонального розвитку Київщини”, – проінформував голова ОДА.

Як наголосив Василь Володін, цей інноваційний проєкт є одним із наймасштабніших в Україні. Він передбачає організацію виробництва медичного обладнання, створення потужного медичного центру, підготовку кваліфікованих кадрів і будівництво реабілітаційно-оздоровчого центру.

“Після розробки подамо проєкт до Міністерства розвитку громад і територій із пропозиціями врахувати його в план заходів із реалізації Державної стратегії регіонального розвитку. Будемо сподіватись, що ініціативу підтримає і Уряд”, – додав Василь Володін.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА