Студія флористики La Roshel у Броварах!

image
24 Листопада 2023, 15:36
Поділитися:

Студії флористики – це особливі місця, де квіти стають героями, а флористи — творцями живих шедеврів. Ці студії втілюють у себе не лише технічні навички, але і тонкощі естетики, перетворюючи звичайні квіти в витончені твори мистецтва.

Студія флористики La Roshel – це не просто місце, де квіти складаються в букети. Це майстерня, де народжуються неповторні шедеври, що дарують радість та залишають незабутні враження.

Індивідуальний Підхід: Ми розуміємо, що кожен момент у вашому житті особливий та допоможемо вам втілити ваші фантазії у вишукані композиції, чи то для святкового заходу, чи для важливого особистого дня. Саме тому у нас ви можете обрати не лише квіти, а ще й ексклюзивні букети та подарунки, здивувати вашу близьку людину гелевими кульками.

Майстер-Класи Та Навчання: Ми не лише створюємо вражаючі квіткові аранжування, а й ділимося нашими секретами. Відвідайте наші майстер-класи та дізнайтеся про техніки та трюки, які дозволять вам самостійно створювати шедеври з квітів.

Святкове Оформлення Та Декор: Весільні церемонії, корпоративні заходи чи сімейні урочистості — ми створимо для вас атмосферу, яка залишить свій слід у ваших серцях. Наш флористичний декор додасть вашому заходові елегантності та вишуканості.

Фуд Декор: Якщо ви хочете зробити особливий подарунок – обирайте їстівні букети. Це не просто красиво, це ще й дуже смачно та особливо.

Студія флористики La Roshel у Броварах!, фото-2

Також у нас ви можете замовити прокат новорічних карнавальних костюмів для дітей і дорослих та привітання від ростових звірят (ведмедика, зайчика чи Мікі Мауса).

Оберіть Студію Флористики, де кожен букет — це маленьке шедевр мистецтва. Даруйте красу та отримуйте радість разом із нами!

МРІЙ, ТВОЇ МРІЇ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗДІЙСНЯТЬСЯ!

Наш Instagram.

Наш Facebook.

Наш Telegram.

Контакти:(096) 152 42 28

Наша адреса: м. Бровари, вул. Чорних Запорожців, 64А



Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні Броварські
новини сьогодні на 4594.com.ua