Столичні правоохоронці вилучили 100 тонн “товару” з підпільного алкогольного цеху (фото)

image
26 Жовтня 2023, 14:29
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 14:24

Столичні правоохоронці викрили “непрацюючий” державний спиртзавод на Чернігівщині, який підпільно виготовляв фальсифікат. Виробництво було замасковано, будівля, де вироблявся алкоголь, не мала дверей окрім невеликого вікна, через яке бочки вантажівок наповнювалися спиртом. У ході обшуків вилучено майже 100 тонн контрафактної продукції, яку планували реалізувати у Києві та на Чернігівщині.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури та інформації БЕБ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Як встановили правоохоронці, підпільне виробництво підакцизного товару здійснювалося на території одного з непрацюючих державних спиртзаводів на Чернігівщині”, – повідомили в прокуратурі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що підприємство декілька місяців тому позбавили ліцензії на виробництво спирту через серйозні порушення у виробництві. Проте ділки вирішили скористалися його потужностями для виробництва контрафакту.

“Правоохоронці провели обшуки на офіційно не працюючому державному підприємстві. Його виробничі потужності були ретельно замасковані. Будівля, де вироблявся фальсифікат, не мала дверей окрім невеликого вікна у стіні. Через нього відкривався доступ до прихованого приміщення, де зберігався контрафакт. Через це ж вікно подавався шланг, зʼєднаний з резервуарами, за допомогою якого бочки вантажівки наповнювалися спиртом”, – повідомили у БЕБ.

У ході обшуків було вилучено майже 100 тонн контрафактної продукції, яку учасники схеми планували збути на території Києва та Чернігівської області.Також затримано вантажний автомобіль, який перевозив з вказаного спиртзаводу близько 25 тис. літрів спирту для подальшої реалізації у столиці.

Як зауважили в прокуратурі, орієнтовна вартість вилученого під час обшуків етилового спирту становить 8 млн гривень.

Слідство триває, встановлюється коло осіб, причетних до нелегального бізнесу.

Нагадаємо, на Білоцерківщині Київської області правоохоронці викрили цех з підпільного виробництва алкогольного фальсифіката. Виготовлення, зберігання та збут “продукції” було організовано в в складському приміщенні. При обшуках було вилучено понад 4 тонни спирту і сурогату та 400 пляшок розфасованої горілки.

Читайте: На Київщині правоохоронці припинили роботу підпільного виробництва алкоголю

Фото: БЕБ, Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона