Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)

image
18 Березня 2024, 17:28
Поділитися:

18 березня 2024 г. 17:27

За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва викрито та повідомлено про підозру 43 – річному уродженцю Білорусі та 48-річному киянину в організації незаконної схеми переправлення громадян України призовного віку через державний кордон.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно із матеріалами досудового розслідування, зловмисники пропонували допомогу чоловікам, які не мають права виїзду за кордон в період дії воєнного стану. Для цього вони обіцяли організувати один з кількох варіантів виїзду, за кожен з яких потрібно було заплатити зазначену суму:

оформлення фіктивної посвідки на тимчасове проживання на території Словаччини, що давало право виїхати за кордон – 10 000 доларів США;
фіктивне оформлення водієм-волонтером, що начебто здійснює перевезення гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ – 2500 доларів США;
виїзд шляхом оформлення фіктивного виїзного штампу у закордонному паспорті – 8500 доларів США.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За кілька днів до передачі коштів один з учасників схеми отримав від “клієнта” його паспорт для виїзду за кордон для того щоб оформити йому виїзний штамп. Після отримання 4 500 євро від “клієнта” йому віддали його закордонний паспорт з відміткою дозволу виїзду за кордон.

Обом організаторам схеми повідомлено про підозру (ч. 3ст. 332 КК України).

Читайте: У Києві викрили посадовця КМВА, який допомагав депутатам міськради ухилятися від військової служби

Фото: Київської міської прокуратури

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона