Столичні митники виявили в посилці з Ізраїлю наркотичні препарати

image
3 Лютого 2023, 14:46
Поділитися:

3 лютого 2023 г. 14:45

Київські митники під час перевірки міжнародного відправлення, яке прямувало з Ізраїлю до Вінниці, виявили 400 пігулок з наркотичним засобом. Пересилати наркотичні засоби, обіг яких обмежено, заборонено, препарати було вилучено.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби Київської митниці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з Ізраїлю до Вінниці, київські митники виявили 20 упаковок таблеток з маркуванням “Zaldiar Tramadol HCl 37,5 mg” (всього – 400 таблеток)”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що препарати скерували на експертизу для визначення вмісту заборонених речовин. Фахівці виявили, що пігулки містять трамадол, який віднесений до наркотичних засобів, обіг яких обмежено.

За виявленим фактом київськими митниками складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України. Препарат вилучено.

Нагадаємо, службова собака Київської митниці Грета виявила у міжнародному поштовому відправленні заборонені до пересилання частини вогнепальної зброї – затвор та сім стебел затвора до гвинтівки Мосіна. Посилка прямувала з Хмельниччини до США, а задекларовані вони були як “подарункові сувеніри”.

Читайте: Київські митники виявили у відправленні до Великобританії наконечник скіфського списа

Фото: Київська митниця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона