Столичні мотопатрульні за 5 місяців опрацювали близько тисячі завдань, сезон завершено

image
20 Жовтня 2023, 10:24
Поділитися:

20 жовтня 2023 г. 10:24

Столичні мотопатрульні завершили сезон 2023 року. Завдяки швидкості та мобільності, вони допомогли зменшити навантаження на інші екіпажі поліції. Зокрема, майже за п’ять місяців опрацьовано 982 завдання, перевірено 3050 осіб та 2982 транспортні засоби.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Патрульної поліції України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Впродовж теплих місяців року мотопатрульні виявляли загублені речі, охороняли громадський порядок під час урочистих заходів у місті, затримували злочинців, знаходили людей похилого віку, котрі загубилися та проводили численні бесіди з громадянами, щодо заборони куріння та розпивання алкоголю у громадських місцях. Також виявляли факти незаконного розповсюдження наркотичних речовин”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що за час своєї роботи екіпажи винесли 2224 постанови та склали 358 протоколів за порушення ПДР. Зокрема, 19 протоколів на нетверезих керманичів. Виявили 31 порушення кримінального характеру, зокрема, 6 транспортних засобів, що перебували у міжнародному розшуку. Перевірили 3050 осіб та 2982 транспортні засоби.

Нагадаємо, 11 серпня на автомобільних дорогах України почали роботу ще 50 комплексів автоматичної фіксації правопорушень. Зокрема у Київській області запрацювали ще 11 камер фіксації порушень ПДР. Раніше, навесні 2023 року у Києві запрацювали два комплекси фіксації правопорушень, а у Київській області – чотири.

Читайте: У Києві презентували інструкцію на випадок ДТП (ВІДЕО)

Фото: Патрульна поліція Києва

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона