Столична влада заявляє, що протягом вересня будуть закінчені всі планові роботи підготовки до зими

image
3 Серпня 2022, 17:56
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 17:42

У столиці на всіх ключових об’єктах – від житлових будинків до потужних джерел теплопостачання відбуваються роботи з підготовки до наступного опалювального сезону. Вирішується питання забезпечення міста як основним, так і резервним видами палива.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За його словами, всі комунальні служби працюють на результат і вирішують поточні проблеми, що виникли через війну: подорожчання матеріалів і пального, нестачу персоналу та труднощі із закупівлею багатьох матеріалів, що постачали з-за кордону або з підприємств, що нині зруйновані.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас Науменко запевнив, що роботи виходять на завершальну стадію.

“Готуються житловий сектор та соціальна інфраструктура – школи, дитсадки та медичні заклади. Вже половина шкіл і дитсадків готова отримати відповідні документи – форму Є-8”, – зазначив він.

Чиновник запевнив, що на випадок позаштатних ситуацій накопичується запас вугілля та додаткового палива.

Нагадаємо, столична влада відрапортувала, виконано майже 80% гідравлічних випробувань мереж та об’єктів теплогенерації. На столичних теплових мережах уже виявили та усунули майже 1,5 тисячі пошкоджень. Також повідомляється про початок підготовки електромереж та електрообладнання для роботи за умов підвищеного навантаження.

Читайте: Кличко попередив киян про непростий опалювальний сезон

Фото: “Вечірній Київ”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона