Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі

Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
9 Серпня 2022, 17:38
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 17:26

У Голосіївському районі облаштували безкоштовний громадський простір – Vcentri HUB. Цей майданчик, за інформацією столичної влади, створено для ефективної комунікації влади, громади, неурядових організацій та соціально відповідального бізнесу. Він мав запрацювати ще в березні, але завадила війна.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Дуже важливо, що ми відкриваємо новий хаб під час війни. Попри всі складнощі ми змогли знайти меценатів, які допомогли нам закінчити облаштування Vcentri HUB у Голосієвському районі. До слова, війна виявила ефективність наших хабів Шевченківського та Оболонського районів із неочікуваного боку – вони стали тим місцем, де волонтери могли організовувати гуманітарну допомогу для постраждалих від війни. А сьогодні в них проводяться різні заходи, які спрямовані на підтримку вимушених переселенців. Відкриття нового хабу означає, що місто продовжує розвиватися навіть попри війну, а громадськість готова і надалі долучатися до його розвитку”, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Повідомляється, що загальна площа Vcentri HUB Голосіївського району – майже 215 квадратних метрів. Він зможе вміщати близько 70 осіб. Приміщення умовно розділене на кілька зон: основний великий зал, окрема дитяча кімната, коворкінг-зона та конференц-кімната.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За інформацією КМДА, за два роки у Шевченківському і Оболонському хабах було проведено 1183 заходи, 80% з яких ініціювали саме представники інститутів громадянського суспільства. Відвідувачів – майже 18 тисяч осіб.

Також зазначається, що мета міської влади – облаштувати Vcentri HUB у кожному районі столиці та стати єдиним вікном для активної громадської спільноти, де можна отримати консультації з будь-яких інструментів участі, долучитися до міських ініціатив, провести громадські обговорення чи інші важливі заходи.

Читайте: Киевсовет выделил 4 млн гривен на открытие трех общественных пространств VCENTRI HUB

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона