Столична влада передала прикордонникам ще 50 мікроавтобусів

image
11 Листопада 2022, 15:49
Поділитися:

11 листопада 2022 г. 15:45

Столична влада передала підрозділам Державної прикордонної служби України ще 50 мікроавтобусів, які залучила від іноземних партнерів. Частина автомобілів уже поїхала на державний кордон.

Про це KВ стало відомо з повідомлення КМДА з посиланням на мера Києва Віталія Кличко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ці автомобілі отримають бойові підрозділи, що несуть службу з охорони державного кордону на півночі Київської області, а також на сході України. У липні цього року ми вже передавали нашим прикордонникам 35 аналогічних авто. Вони – оптимальні для виконання завдань, що стоять перед прикордонною службою”, – сказав Віталій Кличко.

Ці мікроавтобуси дозволять уніфікувати їх переобладнання для потреб ДПСУ, а також оптимізувати сервісне обслуговування, ремонт, закупку запчастин та шин, що вкрай важливо під час війни.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що техніка буде використовуватися на кордоні з рф і білоруссю.

Нагадаємо, від початку широкомасштабної агресії росії Київ отримав у якості допомоги від партнерів та благодійників із Європи: 32 пожежних авто (із них три – дорогих, унікальних, з можливістю піногасіння), 85 мікроавтобусів для прикордонників, 41 автобус і 38 карет швидкої допомоги. Ще 10 автобусів презентують незабаром.

Читайте: Ірпінська громада отрималаавтобусивід партнерів з Австрії

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона