Столична прокуратура вимагає відремонтувати укриття на понад сто осіб у Шевченківському районі

image
3 Листопада 2023, 13:34
Поділитися:

3 листопада 2023 г. 13:24

Столична прокуратура звернулася до суду з вимогою зобов’язати балансоутримувача привести у належний стан укриття в Шевченківському районі. Сховище має загальну площу 97 кв метрів та може прихистити 130 осіб.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Встановлено, що на балансі одного з комунальних підприємств перебуває захисна споруда цивільного захисту по вул. Лагерній (з 2018 року має назву вул. Табірна – KВ) площею 91 кв.м, яка здатна розмістити 130 громадян”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що перевіркою прокуратури та ДСНС України було виявлено неготовність приміщення для використання за призначенням. Об’єкт знаходиться у аварійному стані і не може використовуватися для укриття мешканців столиці.

“В умовах воєнного стану, коли столиця постійно піддається ракетним ударам, неготовність до використання захисної споруди цивільного захисту несе надзвичайний ризик для життя і здоров’я людей”, – зауважили в дописі.

Наразі ухвалою Київського окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі за позовом Шевченківської окружної прокуратури Києва про зобов’язання балансоутримувача привести у належний стан сховище в центрі міста.

Нагадаємо, у серпні 2023 року в Шевченківському районі столиці прокуратура через суд зобов’язала балансоутримувача привести сховище у належний стан. Йдеться про укриття по вулиці Євгена Чикаленка (колишня Пушкінська), в якому можна розмістити 109 осіб.

Читайте: На столичному Подолі за рішенням суду відремонтують укриття на понад 400 осіб

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона