Столична прокуратура передала в управління АРМА активи білоруського підприємства на 4 мільярди гривень

image
29 Липня 2022, 12:28
Поділитися:

29 липня 2022 г. 12:24

У Києві за клопотанням Подільської окружної прокуратури забезпечено передачу в управління Національному агентству з розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом (АРМА) активів білоруського підприємства, яке надає послуги у сфері добування нафти та природного газу.

Про це, як передає KВВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомили в прокуратурі, слідством було встановлено, що в Україні працювало білоруське підприємство, що надавало послуги у добування нафти та природного газу. Воно використовувало обладнання підприємства “бєлоруснафта”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У межах слідства правоохоронці досліджують діяльність цього підприємства в частині можливого сприяння рф під час підготовки та проведення війни проти України.

За клопотанням прокуратури судом було арештовано корпоративні права підприємства (статутний капітал) в розмірі майже 1 млрд гривень, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 млрд гривень.

Наразі окружною прокуратурою забезпечено передачу вказаного майна в управління АРМА.

Нагадаємо, в червні ц.р.було заарештовано корпоративні права підприємства-резидента республіки білорусь у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 1 млрд гривень, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 млрд гривень. Також почали вживатися заходи щодо передачі майна в управління АРМА.

Читайте: За п’ять місяців війни в Україні арештовано активів компаній росії та білорусі майже на 40 мільярдів гривень

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона