Столична клініка “Психіатрія” за 16 млн гривень замовила ремонт своєї філії в Глевасі

image
3 Листопада 2022, 16:33
Поділитися:

3 листопада 2022 г. 16:22

До кінця листопада поточного року у головному корпусі глевахівської філії столичної клініки “Психіатрія” повинні виконати поточний ремонт. Відповідні роботи вартістю 16,38 млн гривень клініка замовила у одного із своїх улюблених пдрядників ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр”, яке до війни мало реєстрацію в Луганську.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи ProZorro, 25 жовтня 2022 року КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” (*) уклало з ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр” (**) договір на проведення поточного ремонту частини головного лікувального корпусу своєї філії по вул. Павлова, 7 в селищі Глеваха Фастівського району Київщини. Ціна договору склала 16,38 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з договором, ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр” до 21 листопада 2022 року повинно відремонтувати покрівлю будівлі, а також її внутрішні мережі каналізації та водопостачання.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр” зареєстровано у 2006 році в Луганську, з кінця 2014 року має столичну “прописку”. Статутний капітал – 35 тис. гривень. Основний вид діяльності – електромонтажні роботи. Засновник та кінцевий бенефіціар – Оксана Колібабчук, керівник – Дмитро Кравцов.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр” уклало 320 договорів на 389,99 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільші замовники – ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, з яким підписано 13 договорів на 150 млн гривень, та КНП “Психіатрія”, з яким підписано 39 договорів на 146,1 млн гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” засновано в 1997 році Київрадою. Статутний капітал – 323,01 тис. гривень. Основний вид діяльності – діяльність лікарняних закладів. Директор – Вячеслав Мішиєв.

Нагадаємо, 15 вересня КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” за 52,34 млн гривень замовило проведення капремонту загального психіатричного відділення, що на вул. Кирилівській, 103. Підрядником без конкурсу було обрано ТОВ “Ей Бі Ді Груп”. Цікаво, що проект під цей капремонт розробила тісно пов’язана з цим підрядником компанія.

Читайте: У Києві витратять понад 52 млн гривень на ремонт психіатричної лікарні

КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” підпорядковано Департаменту охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації, яким з жовтня 2017 року керує Валентина Гінзбург. Діяльність цього департаменту координує заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

* КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” (код ЄДРПОУ: 01994072)

** ТОВ “Український виробничо-будівельний альянс “Центр” (код ЄДРПОУ: 34280208)

Фото: Київ цифровий

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона