Стартував сезон оздоровлення ірпінських дітей
1 Червня 2021, 21:40
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У День захисту дітей юні мешканці Ірпінської громади, які належать до соціально незахищених категорій, вирушили на літній відпочинок і оздоровлення в спеціалізовані дитячі заклади. Про це повідомила служба у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради.  

У складі груп із Київщини ірпінські діти поїхали в Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса), дитячі заклади оздоровлення та відпочинку «Рассвет» (Одеська область) і «Зоряний» (Київська область).

«І це лише початок. Попереду – направлення за кошти бюджету нашої громади двох груп дітей (близько 90 осіб) на відпочинок у санаторій “Лісова пісня”, що на Хмельниччині (Кам’янець-Подільський р-н, село Привороття Друге) та cпортивно-оздоровчий табір “Прибрежний”, що на Херсонщині (Скадовський р-н, смт Лазурне). Ми впевнені, що цікаві екскурсії, спортивні змагання, культурно-масові заходи зроблять відпочинок наших дітей незабутнім», – наголошується в повідомленні.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА