Стартувала реєстрація на НМТ-2024 | КиївВлада

image
14 Березня 2024, 12:07
Поділитися:

14 березня 2024 г. 12:04

Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію для участі в НМТ в безпаперовій формі.

За допомогою спеціального сервісу вступникам треба самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) та виконати в ньому такі дії:

Зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію “випускник поточного року” або “випускник минулих років”, указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи.
Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів.

Надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Більше деталей про процедуру реєстрації — на сайті УЦОЯО.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше KВ повідомляла, що у четвер, 14 березня, о 9:00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ).

НМТ у 2024 році передбачатиме три обов’язкових предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) та один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія). Тестування відбуватиметься під час основних (14 травня – 25 червня) та додаткових сесій (11-19 липня).

Читайте: Міносвіти затвердило календарний план проведення у цьому році національного мультипредметного тесту

Фото: mahala.com.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона