Стало відомо, в якій карантинній зоні опиниться Київ наступного тижня
image
16 Жовтня 2020, 08:53
Поділитися:

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було визначено нове епідемічне зонування. 

Воно почне діяти з 00 годин 00 хвилин 19 жовтня (понеділок).

До «червоного» рівня епідемічної небезпек буде віднесено 68 адміністративних одиниць у 15 областях, тоді як наразі він діє у 2 містах. Зокрема, до «червоного» рівня епідемічної небезпеки потрапили 9 обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєвєродонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль. У Київській області – це місто Васильків та Бориспільський район.

– Усі області України, окрім Кіровоградської, потребують додаткових обмежувальних заходів через перевищення базового рівня захворюваності  на коронавірусну хворобу, який становить 40 на 100 тисяч населення, – зазначив головний санітарний лікар України Виктор Ляшко.

Київ залишається в помаранчевій зоні.

 «Помаранчева» зона епідеміологічна небезпеки передбачає наступні обмеження:

Нагадаємо, канікули у столичних школах можуть початися раніше

Марія Катаєва

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА