Стало відомо, як збільшиться зарплата вчителів у 2021 році
image
19 Жовтня 2020, 16:25
Поділитися:

Заробітна плата вчителів у 2021 році буде підвищена у два етапи: в січні та липні.

Як розповіли у Міністерстві освіти і науки України, це передбачено в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Кінцевим результатом стане збільшення заробітної платні вчителів на 30%. Сума підвищення залежить від посади вчителя, адже молодий вчитель, вчитель І категорії та вчитель вищої категорії мають різні посадові оклади.

Для молодих вчителів без категорії та стажу роботи зарплатня збільшиться з січня до 4 859 грн, а з липня 2021-го – до 5 265 грн.

Вчителі І категорії в січні отримуватимуть 6 061 грн, а в липні 6 567 грн.

Найбільшу різницю відчують вчителі вищої категорії, для яких зарплатня збільшиться спочатку до 6 461 грн в січні і 7 001 грн у липні.

Окрім посадового окладу, вчителі матимуть ще ряд надбавок. Зокрема, за вислугу років (близько 20%, для молодих вчителів – 10%), престижність праці (5-30%) та інших доплат (винагороду за сумлінну працю, кошти на оздоровлення тощо).

Нагадаємо, осінні канікули в київських школах розпочнуться раніше.

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА