Стало відомо де в Обухівській громаді вимикатимуть світло в найближчі дні

Стало відомо де в Обухівській громаді вимикатимуть світло в найближчі дні
1 Листопада 2023, 12:23
Поділитися:


Про це йдеться в повідомленні Обухівської міської ради

Отже, світло вимикатимуть в Обухівській громаді:

01.11.2023

8:30-18:30 Деремезна: Дзингарівщина, імені М.Кулика, Пенькових, Перемоги, Приозерна, Центральна, Шкільна
10:00-19:00 Григорівка: Біла Вежа, Вишнева, Героїв Майдану, Героїв Майдану пров., Зарічна, Козацька, Кринична, Криничний, Лісова, Молодіжна, Набережна, Набережно-Польова, Польова, Світанкова, Сонячна, Українських Добровольців, Шкільна, Яблунева
10:00-19:00 Матяшівка: Бузкова, Героїв Небесної Сотні, Зелений Гай, Коноша, пров. Підгірний, Підгірна, Польова, Садова
10:00-19:00 Красна Слобідка: Вербова, Панська Гора, Грушко, Кабанця, Качаївщина, Користень, Лісова, Молодіжна, Набережна, Незалежності, П. Коломийки пров., Покровська, Польова, Приозерна, Руди, Садова, Стовпова, Шевченка, Шкільна, Якуніна
10:00-19:00 Перше Травня: Лісова
10:00-19:00 Ленди: ж/м Боженка, Зелений, Озерна, Сонячна
10:00-19:00 Копачів: Сосновий
10:00-19:00 Макарівка: Шевченка
10:00-19:00 Семенівка: Зарічна
10:00-19:00 Гусачівка: Козацька Дорога, Шевченка
10:00-19:00 Обухів: Лукавиця ж/м, Підгірний ж/м, Чумацький шлях
10:00-19:00 Дерев’яна: Польова
10:00-19:00 Германівка: Войтенка, Незалежності, Шевченка

02.11.2023

8:30-18:30 Деремезна: Дзингарівщина, імені М.Кулика, Пенькових, Перемоги, Приозерна, Центральна, Шкільна
10:00-19:00 Григорівка: Біла Вежа, Вишнева, Героїв Майдану, Героїв Майдану пров., Зарічна, Козацька, Кринична, Криничний, Лісова, Молодіжна, Набережна, Набережно-Польова, Польова, Світанкова, Сонячна, Українських Добровольців, Шкільна, Яблунева
10:00-19:00 Матяшівка: Бузкова, Героїв Небесної Сотні, Зелений Гай, Коноша, пров. Підгірний, Підгірна, Польова, Садова
10:00-19:00 Красна Слобідка: Вербова, Панська Гора, Грушко, Кабанця, Качаївщина, Користень, Лісова, Молодіжна, Набережна, Незалежності, П. Коломийки пров., Покровська, Польова, Приозерна, Руди, Садова, Стовпова, Шевченка, Шкільна, Якуніна
10:00-19:00 Перше Травня: Лісова
10:00-19:00 Ленди: ж/м Боженка, Зелений, Озерна, Сонячна
10:00-19:00 Копачів: Сосновий
10:00-19:00 Макарівка: Шевченка
10:00-19:00 Семенівка: Зарічна
10:00-19:00 Гусачівка: Козацька Дорога, Шевченка
10:00-19:00 Обухів: Лукавиця ж/м, Підгірний ж/м, Чумацький шлях
10:00-19:00 Дерев’яна: Польова
10:00-19:00 Германівка: Войтенка, Незалежності, Шевченка

03.11.2023

8:30-16:30 Обухів: Гайдамацька, Кооп. “Сонячний”, Сонячний м-н, Урочище Педина, Франка
8:30-18:30 Деремезна: Дзингарівщина, імені М.Кулика, Пенькових, Перемоги, Приозерна, Центральна, Шкільна
10:00-19:00 Григорівка: Біла Вежа, Вишнева, Героїв Майдану, Героїв Майдану пров., Зарічна, Козацька, Кринична, Криничний, Лісова, Молодіжна, Набережна, Набережно-Польова, Польова, Світанкова, Сонячна, Українських Добровольців, Шкільна, Яблунева
10:00-19:00 Матяшівка: Бузкова, Героїв Небесної Сотні, Зелений Гай, Коноша, Підгірна, пров. Підгірний, Польова, Садова
10:00-19:00 Красна Слобідка: Вербова, Панська Гора, Грушко, Кабанця, Качаївщина, Користень, Лісова, Молодіжна, Набережна, Незалежності, П. Коломийки пров., Покровська, Польова, Приозерна, Руди, Садова, Стовпова, Шевченка, Шкільна, Якуніна
10:00-19:00 Перше Травня: Лісова
10:00-19:00 Ленди: ж/м Боженка, Зелений, Озерна, Сонячна
10:00-19:00 Копачів: Сосновий
10:00-19:00 Макарівка: Шевченка
10:00-19:00 Семенівка: Зарічна
10:00-19:00 Гусачівка: Козацька Дорога, Шевченка
10:00-19:00 Обухів: Лукавиця ж/м, Підгірний ж/м, Чумацький шлях
10:00-19:00 Дерев’яна: Польова
10:00-19:00 Германівка: Войтенка, Незалежності, Шевченка



Source link