ССО в Криму знищили пускову установку С-400 та склад боєприпасів окупантів

ССО в Криму знищили пускову установку С-400 та склад боєприпасів окупантів
8 Листопада 2025, 14:08
Поділитися:

Рух опору Сил спеціальних операцій у взаємодії з підрозділами Deep strike ССО знищили склад боєприпасів та пускову установку С-400 “Тріумф” на ТОТ Крим. Фінальна фаза операції відбулася ще 6 жовтня, проте про неї не розголошували задля оперативної безпеки.

Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні Сил спеціальних операцій (ССО).

Зазначається, що до того представники Руху опору здобули розвідувальні відомості про розташування складу боєприпасів 18-ої армії рф у селі Удачне, поблизу Сімферополя. Подальша спеціальна розвідка підтвердила розміщення ворожого арсеналу. У ніч на 6 жовтня склад боєприпасів був уражений дронами.

Того ж дня підрозділи ССО знищили пускову установку мобільного зенітно-ракетного комплексу С-400 “Тріумф”.

“Об’єкт ППО розташовувався у селі Уютне поблизу Євпаторії. С-400 призначений для виявлення та ураження повітряних цілей на великій відстані; також ворог використовує цей комплекс для ударів по території України”, – поінформували у дописі.

Нагадаємо, у кінці жовтня ССО разом з повстанським рухом в рф «Черная Искра» вивели з ладу два критичні елементи системи ППО ворога. У ростовській області на металобрухт перетворилися зенітно-ракетний комплекс «БУК-М3» та радіолокаційна станція раннього виявлення «НЕБО-У». На початку листопада підрозділами ССО було уражено логістичні об’єкти ворога на ТОТ Крим.

Читайте: ССО на Курщині уразили ОТРК “Іскандер” та елементи ворожого ППО

Фото: скриншот відео

КиївВлада

Олександр Попов

Джерело: КиївВлада