США скасовує мита на імпорт української сталі терміном на один рік
9 Травня 2022, 21:37
Поділитися:

9 травня 2022 г. 21:27

В США призупинять дію 232 ввізних мит наукраїнську стальтерміном на один рік для підтримки економіки України.

Про це KВ стало відомо з повідомлення міністра торгівлі США Джини Раймондо.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що металургійна промисловість України має винятково важливе значення для економічної потужності країни, у ній працює кожен 13 українець, маючи високооплачувану роботу.

““Сталевари – одні з найстійкіших людей у ​​світі, незалежно від того, чи живуть вони в Янгстауні чи Маріуполі. Ми не можемо просто захоплюватися силою духу та духом українського народу — нам треба прикривати його спину та підтримувати одну з найважливіших галузей для економічного благополуччя України. Щоб сталеливарні заводи продовжували залишатися економічним рятувальним колом для народу України, вони мають можливість експортувати свою сталь. Сьогоднішня заява є сигналом для українського народу про те, що ми прагнемо допомогти йому процвітати перед путінською агресією і що їхня робота зробить Україну сильнішою як сьогодні, так і в майбутньому”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що деякі українські заводи попри бойові дії знову відновили роботу.

“Створення експортних можливостей для цих заводів є важливим для їхньої здатності продовжувати наймати працівників і підтримувати одну з найважливіших галузей промисловості України”, – повідомили в Мінторгівлі США.

Читайте: Байден планує затвердити ленд-ліз для України 9 травня

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона