Срібло броварського боксера на міжнародному турнірі в Угорщині

12 Лютого 2019, 13:39

6-9 лютого в Дебрецені (Угорщина) відбувався міжнародний турнір з боксу «Меморіал Істван Боскай 2019».

У турнірі класу «А» взяли участь 18 країн світу, зокрема і національна збірна команда України з боксу серед чоловіків.

На  престижних змаганнях спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, броварчанин Ігор Сопінський здобув срібну нагороду у ваговій категорії 52 кг.

Вихованець Олександра Поліщука на турнірі провів три поєдинки. Першу перемогу з рахунком 4:1 отримав в бою з боксером з Іспанії, другу – з рахунком 5:0 здобув над боксером з Ізраїлю. А в фінальному поєдинку у дуже видовищному двобої з роздільним рішенням суддів 2:3 поступився боксеру збірної команди Казахстану та став срібним призером змагань.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації