Список учасників установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради, сформований на підставі опрацювання та розгляду відповідного переліку документів, поданих інститутами громадянського суспільства з метою делегування своїх представників у Громадську раду
image
20 Вересня 2021, 11:52
Поділитися:

п/п

ПІБЗаймана посада1Анощенко Маріанна ЮріївнаЧлен молодіжної громадської організації «ZUF»2Гірченко Анатолій ВасильовичГолова ГО інвалідів війни та Збройних Сил3Скурська Людмила МиколаївнаУповноважений представник  ГО «Товариство жінок міста Фастова»4Пальчевська Алла АнатоліївнаУповноважений представник м-ну Казнівка5Зінчук Андрій МиколайовичУповноважений представник м-ну Кадлубиця6Воровська Людмила СтепанівнаУповноважений представник м-ну Фастів-ІІ7Лавриненко Анна МиколаївнаУповноважений представник м-ну Снігурівка8Манько Лариса ПетрівнаУповноважений представник м-ну Завокзалля9Абдулова Наталія ІванівнаУповноважений представник м-ну Потіївка10Головач Людмила МиколаївнаУповноважений представник м-ну Заріччя11Бондаренко Світлана МиколаївнаУповноважений представник ГО «Фастів-Тім»12Новицька

Ольга Олександрівна

Заст. Голови Фастівської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я13Скиданенко Олексій ВолодимировичПредставник Фастівського козацького куреня Українського козацтва14Гордеєв

Сергій Михайлович

Голова правління громадської  організації «ФастівФільм»15Собківський Володимир Леонідович

 

Член товариства рибалок

с. Мала Снітинка

16Хромов Микола МиколайовичГолова Фастівської міської організації ветеранів України17Писарев Максим Юрійович

 

Представник ГО Козацького лицарського клубу18Чернишенко Олександр ВікторовичПредставник Фастівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім.

Т. Г. Шевченка

19Гук

Микола Федорович

Представник Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

 

20Марцинюк Віталій ВасильовичНастоятель релігійної громади УГКЦ св. влкмч Димитрія21Сподін Геній МиколайовичГолова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль»22Герцак Дмитро

Сергійович

Член Молодіжної ради23Ракова Олена

Сергіївна

Представник ЗМІ (редактор журналу Городок)24Пузирна (Осіпова) Марина Олександрівна

 

Представник ГО «Фонд імені Володимира Косовського»25Ткачук Вікторія

Анатоліївна

Представник Фастівської районної профспілкової організації профспілки працівників культури26Аністаренко Світлана ВікторівнаУповноважений представник громадської організації «Фронт змін»27Пермін Олександр Васильович

 

 

Представник громадської організації «Зростаюче майбутнє»

 

28Цапін Олег СтаніславовичУповноважений представник громадської організації «Фастівська міська федерація футболу»29

 

Стадник Олександр

Миколайович

Уповноважений представник Фастівської районної громадської організації «Українська соціал-демократична молодь»30Шевчук Оксана ВалентинівнаУповноважений представник громадської організації

«Діти з майбутнім»

31Зозуля Юлія МихайлівнаУповноважений представник Громадського комітету «Пошук»

ім. М. Глухенького

32

 

Греб Вячеслав ФедоровичЗаступник голови громадської організації33

 

 

Марич Іван МиколайовичНастоятель релігійної громади УКПРЦ Київського патріархату вмц. Варвари34

 

 

Шевченко Тетяна АнатоліївнаУповноважений представник громадської організації «Брати наші менші»35Данилів Михайло Іванович

 

Настоятель релігійної громади ПЦУ парафії  св. Миколая м. Фастів

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА