Спортивні пристрасті у Глибокому: з переможцями та без переможених

Спортивні пристрасті у Глибокому:  з переможцями та без переможених
15 Серпня 2023, 19:14
Поділитися:

Святкування Дня молоді у Бориспільській громаді містом Бориспіль не обмежилося. Свою оригінальну спортивну програму підготували у Глибокому.

Волейбол

На волейбольному майданчику Глибоцького ліцею приймали гостей-волейболістів. Фахівець із спорту у селі Глибоке Ніна Барбулат розповіла «Вістям», що попередньо планувалися змагання дорослих команд із волейболу. Але спонтанно виникла ідея долучити до заходу ще й школярів. На свято приїхали юні волейболісти із Воронькова. До них долучилися місцеві спортсмени. Усі вони — переважно учні середньої школи.

Початок спортивних заходів перенесли на годину раніше, щоб дати можливість дитячим командам долучитися до змагань і дітям. Це були товариські зустрічі. Змагалися змішані команди — спортивного протистояння Глибоке проти Воронькова не було. Діти, які скучили за тренуваннями, просто отримували задоволення від гри.

Справжні спортивні пристрасті розгорілися серед дорослих команд. Змагалися збірні сіл Вороньків, Глибоке, Лебедин. Для переможців підготували нагороди. Кубок і медалі за перше місце виборола команда села Лебедин, медалі за друге місце отримали спортсмени села Глибоке, а за третє місце — Вороньківські волейболісти. Переможених у цих змаганнях не могло бути.

Спортивні пристрасті у Глибокому:  з переможцями та без переможених

Розваги для всіх

Святковий майданчик для розваг дітей і дорослих знаходився у приміщенні Будинку культури та на території поряд. Менших діток запрошував надувний атракціон. Старші могли пограти у настільний теніс, шахи, шашки. Часу сумувати не було.

Ловися, рибко, велика!

Найбільший інтерес викликала спортивна риболовля. Стороння людина навряд чи здогадається, що в невеликій водоймі біля школи водиться риба вагою кілограм і більше. Озеро, яке колись було повноводним, помітно обміліло, досить круті береги поросли травою. Але там, де залишилося водяне плесо, озеро чисте, і люди, які сиділи з вудками на березі, запевняли, що глибина у нього чимала.

Саме біля цього озера і проходили змагання зі спортивної риболовлі. Але сама риболовля розпочалася значно раніше. До опівдня, до початку змагань вправні рибалки встигли наловити риби на юшку, яка готувалася тут же, на березі, у великому казані.

Береги озера були обліплені рибалками, але розпочалася спортивна риболовля із тимчасового затишшя. Кльову дочекалися трохи пізніше.

Про результати змагань розповіла Ніна Барбулат. Вона нагадала, що за умовами змагань спійману рибу мали зважувати і всю, крім карася і щуки, повинні були відпускати.

Переможцем став 15-річний Михайло Цибань, який наловив 6 кг 465 г риби. Улов учасника, який посів друге місце — Кутового Вадима — був скромнішим — 2 кг 950 г. Третє місце зайняв Микола Панченко з вагою улову 2 кг 091 г.

Переможець змагань не тільки наловив найбільше, а й виловив найбільшу рибину — білого амура вагою 2 кг 310 г. Його відпустили назад у воду.

Спортивні пристрасті у Глибокому:  з переможцями та без переможених

Спортивні пристрасті у Глибокому:  з переможцями та без переможених

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама