Спортсмени з Ірпеня вибороли 37 медалей на Чемпіонаті Києва з велосипедного спорту

Спортсмени з Ірпеня вибороли 37 медалей на Чемпіонаті Києва з велосипедного спорту
28 Травня 2026, 19:05
Поділитися:

23–24 травня на Київському велотреку відбувся Чемпіонат Києва з велосипедного спорту, на якому спортсмени VELOSCHOOL IRPIN CYCLING (Ірпінська ДЮСШ) продемонстрували високі результати та здобули 37 медалей.

Попри важку ніч та масований обстріл столиці, юні спортсмени вийшли на старт і вкотре показали силу характеру, витримку та незламність українського спорту.

Ірпінську громаду на змаганнях представляли 17 спортсменів, четверо з яких входять до складу збірної команди Київської області.

За результатами чемпіонату команда здобула 15 золотих, 8 срібних та 14 бронзових медалей.

Змагання проходили у дисциплінах:
• 500 м з місця
• 3 кола
• 200 м з ходу
• парна гонка
• командний спринт
• кетрін

Серед призерів чемпіонату:

Денис Лашевич — 4 золоті медалі;
Артем Рудько — 4 золоті медалі;
Назар Сіренко — 2 золоті та 3 срібні медалі;
Єгор Будаловський — 2 золоті та 2 бронзові медалі;
Володимир Горобчук — золота та бронзова медалі;
Владислав Гаврилюк — золота та бронзова медалі;
Георгій Маковєєв — золота та бронзова медалі.

Також призові місця вибороли Кирило Жук, Максим Потапенко, Олексій Самуйленко-Ільницький, Єгор Гаврилюк, Данііл Глушаєв, Артем Онищенко, Костянтин Соповський, Станіслав Тудорашку та Назар Цалковський.

У команді зазначають, що попереду на спортсменів чекають літні старти та чемпіонати України, а весняний сезон команда завершила гідно та впевнено крокує до нових перемог.

Джерело: Містоінформ