Спортсмени Київської області – чемпіони України з греко-римської боротьби

image
15 Вересня 2020, 12:48
Поділитися:

11-12 вересня в Ужгороді відбувався чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років. Почесне перше місце на чемпіонаті посіли борці Київської області.

Спортсмени з Київщини вибороли дев’ять нагород та впевнено виграли командний залік серед 18 команд, обійшовши збірну Харківської (2 місце) та Запорізької областей (3 місце).

Отже, індивідуальні результати:

В найлегшій вазі 55 кг медаль здобув підопічний Максима Чепурка – Тарас Крупський виборов бронзу.

Одні з найкращих учнів Віктора Лозового, брати Олександр (63 кг) та Сергій (67 кг) Грушині стали віце-чемпіонами України.

Микита Політаєв, якого до змагань підготував Дмитро Пікалов, зайняв третє місце у ваговій категорії 72 кг.

Віталій Андрійович, вихованець Андрія Калашнікова у вазі 82 кг посів другу сходинку п’єдесталу пошани.

Єдине золото команді приніс талановитий Дмитро Кіяшок – першим він став у вазі 87 кг під успішним керівництвом тренерського штабу Віктор Лозовий / Григорій Житовоз.

У цій же вазі 87 кг миронівець Валентин Шкляренко, вихованець Вадима Дриги став бронзовим призером змагань.

Максим Аветісян, підопічний тандему Віктор Лозовий / Григорій Житовоз став третім у вазі 97 кг.

І нарешті Дмитро Кременєв (130 кг) срібну нагороду всеукраїнської першості повезе додому завдяки власній майстерності та тренерському таланту Максима Чепурка.

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація