Спільні зусилля дають результат | Сайт Міської Ради міста Фастів
image
15 Вересня 2020, 16:30
Поділитися:

Координація дій міської влади, бізнесових структур та АТ «Укрпошта» для вирішення проблемних питань роботи поштових відділень у Фастові продовжує приносити позитивні результати. Спільними зусиллями вже вдалося облаштувати у місті центральне відділення ВПЗ та четверте, що на Кадлубиці.

Сьогодні міський голова М. Нетяжук та керуючий справами Л. Тхоржевська провели робочу зустріч з керівництвом Київської міської дирекції АТ «Укрпошта» у нещодавно відкритому відділенні ВПЗ № 3, яке обслуговує найбільший мікрорайон Фастова – Завокзалля. З незручного як для працівників, так і клієнтів приміщення, зв’язківці перебрались у просторе, комфортне, яким поділилось та привело до ладу дочірнє підприємство ПАТ “Оболонь” “Пивоварня Зіберта”.

Як зазначив Михайло Нетяжук, поштове відділення, через яке здійснюється оплата комунальних послуг, система розподілу субсидій, обмін товарами, виплата пенсій, у цьому мікрорайоні вдалося не лише зберегти, а й відремонтувати та привести до належного вигляду завдяки співпраці міської влади, зв’язківців, а також розумінню потреб громади нашими пивоварами. Це чудовий приклад того, коли об’єднуючись, ми отримуємо потрібний усім результат.

За плідну співпрацю на користь територіальної громади Фастова та активну життєву позицію міський очільник вручив подяки Борнаку Й.Й, директору Київської міської дирекції АТ «Укрпошта», та Онищук Л.І., директору ДП ПАТ “Оболонь” “Пивоварня Зіберта”.

Під час зустрічі обговорено питання подальшої співпраці, адже і місто, і зв’язківці обопільно зацікавлені, аби сьогодні поштові відділення повністю задовольняли населення сучасними послугами, були мобільними в роботі і відповідали сучасним критеріям.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА