Спікер Парламенту Молдови в Ірпені: «Те, що наробила тут російська армія, інакше як геноцидом не назвеш» (відео, фото)
4 Травня 2022, 15:38
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Сьогодні Ірпінь відвідав Голова Парламенту Республіки Молдова Ігор Гросу. Разом із віце-спікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк та Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним він оглянув будинки, зруйновані внаслідок обстрілів російських військ.

«Щоби зрозуміти, що тут відбулося – цей генодиц, ці страждання – треба приїхати, тому що камерою, фотографією це не передати. Я хочу дуже відповідально сказати, що український народ зараз воює не тільки за себе, не тільки за Європу, а за весь світ. Бо те, що наробила тут російська армія – це інакше як геноцидом не назвеш. Неможливо пояснити, як можна просто знищувати будинки, громадян. Це не боротьба між військовими. Просто вбивати людей, які йдуть у магазин чи намагаються допомагати своїм співгромадянам – це геноцид. Ми, звичайно, були й будемо поряд із вами в цій трагедії. Молдова пройшла через війну, але я чесно скажу: це непорівнянно з тим, що, на жаль, робиться в Україні», – сказав Ігор Гросу.

«Молдова – це та країна, на чиї території, як і на українські, зазіхнула росія. У нас спільний ворог. А отже і спільні завдання – об’єднуватись і перемагати. Так і буде!» – наголосив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, після звільнення Ірпеня місто відвідав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш та ціла низка очільників і представників парламентів та урядів європейських країн, зокрема Швейцарії, Данії, Німеччини, Польщі, Чехії, Румунії, Північної Македонії, Грузії.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)Джерело: ITV