Сонячні електростанції допомогли Бучанській громаді зекономити 1,3 млн грн з початку року

Сонячні електростанції допомогли Бучанській громаді зекономити 1,3 млн грн з початку року
1 Червня 2026, 16:45
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

За перші п’ять місяців 2026 року сонячні електростанції дозволили зекономити для бюджету громади понад 1,3 млн грн. Про це повідомили у Бучанській міській раді.

«Поступово підсилюємо критичну інфраструктуру сонячною генерацією, акумуляторами та накопичувачами, щоб важливі об’єкти працювали стабільніше за будь-яких умов. Літо дає більше можливостей для сонячної генерації, тому працюємо над тим, щоб масштабувати ці рішення», — зазначили у міськраді.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!



Джерело: ITV