скільки заробляє керівництво Баришівської ОТГ (ФОТО)
![скільки заробляє керівництво Баришівської ОТГ (ФОТО) скільки заробляє керівництво Баришівської ОТГ (ФОТО)](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/23dulh4x560QYvFd9YgVFeMQUwYyyCHXBpMiJOjX.jpg)
“Моя Київщина” дізналася, скільки під час війни заробило керівництво Баришівської ОТГ
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.
Згідно із документами, які надала Баришівська селищна рада, за період березень-серпень 2022 року голова громади заробив 493 тис грн. При цьому він отримав десятки тисяч премій, надбавок та матеріальної допомоги. За цей же період у 2021 році очільник Баришівки заробив 341 тис. грн.
Перший заступник селищного голови за березень-серпень 2022 року отримав 329 тис. грн. Визначити рівень його доходу за цей же період минулого року неможливо, оскільки підрахунок починається із серпня 2021-го.
Заступник селищного голови з питань ЖКГ за період березень-липень 2022 року заробив 240 тис., із яких 208 тис. – в липні. Повних даних за цей період у 2021 році немає.
Заступник селищного голови з питань соціального напрямку в березні-серпні 2022 року отримав всього 65 905 грн. Хоча минулого року цей показник становив 326 тис. грн.
Секретар селищної ради за період березень-серпень 2022 року заробив майже 348 тис. грн. А минулого року в цей же період – 362 тис. грн.
Варто зазначити, що все керівництво громади отримує премії, які можуть в кілька разів перевищувати оклад, а також різноманітні надбавки, доплати і матеріальну допомогу. Наприклад, голова громади з березня має понад 40 тис. премії при окладі в 15 тис. А у червні селищний голова отримав 70 тис. матеріальної допомоги.
Нагадаємо, що “Моя Київщина” надіслала запит до Зазимської ОТГ та дізналася скільки заробляє сільський голова та секретар громади.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)