Скільки ірпінчан їздить маршрутками?

Скільки ірпінчан їздить маршрутками?
19 Жовтня 2023, 11:44
Поділитися:

Маршрутки – це один з найпоширеніших видів громадського транспорту в місті. Але скільки ірпінців насправді їздить маршрутками? Давайте розбиратися.
Маршрутки, завдяки своїй мобільності та гнучкості, завжди були популярним вибором для багатьох мешканців. Але зручність, якість і громадський транспорт в нашій країні часто не суміжні поняття. Ірпінська громада не виключення, часто маршрутки непривабливі для користувача: незадовільний склад автобусів, недостатня кількість маршрутів, незрозумілий графік руху, а ще й бувають ось такі історії, а іноді навіть такі. 
Проте, цікаво, скільки ірпінців насправді користуються маршрутками? Компанія Oresund провела ряд досліджень в Ірпені, які показали, що лише чверть місцевого населення використовує маршрутки як свій основний засіб транспорту. За даними цих же досліджень, близько 40% ірпінців найчастіше користуються автомобілем для переміщень.
Давайте спробуємо визначити більш конкретну, хоча й приблизну цифру. Якщо Ви слідкуєте за Сайтом Ірпеня, то знаєте яке населення міста в 2023 році. Тож розрахувати буде легко:
Чверть – це 1/4 від усієї кількості. Чверть від 90 тисяч – 22 500 людей. 
Отже, приблизно 22 тисячі мешканців Ірпеня користується маршрутним транспортом.
Задачу розв’язано.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua