Сім’ї загиблих киян-учасників АТО отримають грошову компенсацію замість земельних ділянок вже цього року
image
13 Лютого 2019, 14:05
Поділитися:

Сім’ї загиблих киян-учасників АТО зможуть отримати матеріальну допомогу замість земельної ділянки, яка гарантована їм державою, уже у цьому році. Про це повідомили на сторінці спільноти Солідарність у Facebook.

У зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій ділянці, мерія запровадила механізм грошової компенсації. Тобто сім’ї загиблих учасників АТО матимуть змогу отримати матеріальну допомогу від міста замість землі. Йдеться про суму в розмірі 400 прожиткових мінімумів. Зараз столиця готова закласти у бюджет на 2019 рік 50 мільйонів гривень. Далі – суму, по мірі надходження заявок, збільшуватимемо, – зазначив член постійної комісії Київради з охорони здоров’я Юрій Крикунов. 

Передбачається, що розглядати питання, пов’язані з виплатою матеріальної допомоги буде спеціальна Комісія, яка працюватиме при кожній райадміністрації столиці. 

На сьогодні в місті налічується 363 сім’ї загиблих киян-учасників АТО. Близько 140 з них вже отримали земельні ділянки. 

 

 

 

 

 

 

 

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА