Сім’ї з дітьми Бучанської громади можуть отримати безкоштовну соціально-психологічну допомогу

image
21 Жовтня 2022, 18:14
Поділитися:

21 жовтня 2022 г. 18:02

Сім’ї, що проживають на території Бучанської громади можуть отримати безкоштовні психологічні консультації та дозвілля для дітей. Окрім цього, благодійники надають допомогу з питань працевлаштування, житла та пільг.

Про це KВ стало відомо з публікації Бучанської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Допомога реалізується завдяки БО “Надія і житло для дітей” (Україна, Велика Британія) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У консультативному пункті за адресою м. Буча, вул. Енергетиків, 2, школа №4, каб.114 можна відвідати консультації та заняття з психологом для батьків і дітей, отримати консультації з питань працевлаштування, пошуку житла, оформлення різних видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій. Також надається допомога із влаштуванням та переведенням дітей до навчальних закладів освіти, укладенням декларацій із сімейними лікарями тощо, отриманням вузькоспеціалізованої медичної допомоги, консультації із отримання різних видів соціальних та адміністративних послуг, оформлення документів тощо. Інші питання розглядаються за запитом, після вивчення фахівцями потреб родини. Консультативний пункт працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

Також, у Бучі діє мобільна точка дитячого дозвілля на Київській площі (біля Акваріуса). Вона працює з 10:00 до 19:00 без вихідних.

“На території мобільної точки спільно 7 днів на тиждень тривають змістовні дозвіллєві активності для дітей віком від 2 до 18 років: творчі майстер-класи, настільні ігри, розмовні клуби, пізнавальні тренінги, квести, змагання, естафети, вікторини, інтерактиви”, – йдеться у повідомленні.

Як раніше писала КВ, Буча продовжує відроджуватись – Бучанська міська рада допомогла відновити зруйнований окупантами будинок по вул. Богдана Хмельницького,11.

Читайте: У Бучі на Київщині відновили роботу Центру “Дія.Бізнес”

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона