Школи Київщини відновлюють навчання в очному та змішаному форматі

image
6 Листопада 2022, 16:10
Поділитися:

6 листопада 2022 г. 16:03

У Київській області заклади середньої освіти після тимчасової вимушеної дистанційної роботи відновлюють навчання офлайн та у змішаному режимі. Наразі в регіоні 559 шкіл проводять навчання за різними формами, більшість з них, за нормальних обставин, працюють у змішаному форматі.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Департамента освіти і науки Київської ОВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“За інформацією місцевих органів управління освітою, навчальний процес за різними формами проводиться в 559 закладах загальної середньої освіти територіальних громад області. Дистанційно працює 186 закладів, очно та за змішаною формою – 373”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що офлайн та змішаному режимах працюють заклади загальної середньої освіти в таких районах:

Білоцерківський – 96 закладів;

Бориспільський – 67 закладів;

Броварський – 40 закладів;

Бучанський – 59 закладів;

Вишгородський – 15 закладів;

Обухівський – 60 закладів;

Фастівський – 36 закладів.

У КОВА нагадали, що, заклади загальної середньої освіти Київщини 1 та 2 листопада працювали дистанційно через загрози ворожих обстрілів по території регіону.

Нагадаємо, 12 жовтня ц.р. КОВА прийняла рішення перевести на дистанційне навчання заклади освіти Київщини. Таке рішення було прийнято через загрози ракетних ударів по території регіону. Згодом дистанційне навчання продовжили до 21 жовтня.

Як інформувала KВ, у Київській ОВА не виключають такого варіанту, що у разі продовження російських атак на українську енергетику може статись повне відключення електроенергії та опалення, і це може тривати в столичному регіоні щонайменше два тижні.

Читайте: Київська область може залишитися без світла на кілька тижнів – голова КОВА

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона