Шість нагород броварських майстрів на чемпіонаті України UF MMA

15 Травня 2019, 15:43

11 та 12 травня в місті Кременчук Полтавської області пройшов Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв, організований Українською Федерацією Змішаних Бойових Мистецтв – UF MMA. Про це на своєму офіційному сайті повідомляє Броварська міська рада.

У змаганнях взяли участь 330 спортсменів із 20 областей України, у тому числі – із окупованої частини Донецької області та Криму. За підсумками змагань маємо такі результати:

1-е місце виборола Дніпропетровська область- 14 золотих медалей,8 срібних та 7 бронзових
2-е місце Київ та Київська область – 9 золотих,8 срібних та 19 бронзових.
3-є місце Черкаська область- 9 золотих ,3 срібних та 7 бронзових.

Внесли свій внесок в друге загальнокомандне місце Київщини і броварські бійці. В складі збірної області було дев’ять представників клубу рукопашного бою «Сокіл» (президент Олександр Горобінський), шість спортсменів та спортивного клубу хортингу «Воїн» (президент Олександр Кононов) – три учасники.

Денис Кубай (СК «Сокіл») став чемпіон у віковій групі 10-11 років (до 42 кг) і отримав спеціальну відзнаку, Кубок, за найшвидшу перемогу на турнірі (4 секунди);

Олександр Непийвода та Владислав Король (обидва СК «Сокіл) стали «срібними» призерами (11 – 12 років);

Марк Захаров (СК «Сокіл») (8 – 9 років) став третім;

Давид Оганов та Іван Желізняк (СКХ «Воїн») (15 – 16 років) на турнірі були третіми.

Отже в доробку броварських майстрів ММА: 1 «золота», дві «срібні» та три «бронзові» нагороди!