Що не так з Андрієм Шевченко і до чого тут Ірпінь?

image
14 Листопада 2023, 15:42
Поділитися:

Найвідоміший український футболіст, а також тренер та волонтер Андрій Шевченко мав відбудувати стадіон “Чемпіон” в Ірпені. Але щось пішло не так.
У листопаді минулого року як представник благодійного проекту UNITED24 Шевченко оголосив про наміри відновити «Чемпіон» та анонсував збір коштів у розмірі 600 тис. євро (24 млн грн).
На збір відгукнулися український ФК “Шахтар”, італійський ФК “Мілан”, італійська Ліга футбольних клубів Серії А та компанія “Паримач”. Завдяки їм збирання було закрито. Однак подальшої інформації про долю цих коштів від Шевченка так і не надходило.
Читайте також: Зірки, які допомагають відбудовувати Ірпінь
Через рік, тобто зараз, на самому стадіоні «Чемпіон» в Ірпені не було поки що зроблено жодних будівельних робіт. А кошти, які зараз виділені та перенаправлені на відновлення спортивного об’єкту, надходять із бюджету Київської області.
А Департамент регіонального розвитку Київської державної адміністрації провів тендер на суму майже 72 млн грн – на будівництво накриття для ірпінського стадіону «Чемпіон». Ще один тендер вартістю майже 1,5 млн грн був проведений «на розробку проектної документації» длябудівельних робіт на «Чемпіоні».
Виникає лише одне логічне запитання: Де кошти?
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua