Ще один крок до безпечної громади: на Київщині відкрито п’яту сучасну поліцейську станцію

image
24 Грудня 2020, 18:57
Поділитися:

Сьогодні, 24 грудня, відбувся черговий етап реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади” — свої двері відкрила ще одна поліцейська станція у столичній області. Відтепер Узинська територіальна громада під надійним захистом свого офіцера.

Це результат масштабної позитивної співпраці поліції Київської області та територіальних громад.

Урочисті заходи відбулись за участі керівництва Головного управління поліції Київщини, співробітників Управління превентивної діяльності поліції столичної області, територіальних підрозділів поліції, представників органів районного та місцевого самоврядування, голів ОТГ.

У своїй промові керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов зазначив, що цей проєкт дуже важливий, адже саме цей офіцер буде наближений до проблем громади, першим стане на захист та прийде на допомогу мешканцям громади. Також поліцейський завжди може розраховувати на допомогу та підтримку місцевого відділу поліції та Головного управління поліції Київщини.

«Я тут, щоб захищати та оберігати» — саме з таким гаслом на службу заступив поліцейський офіцер громади Андрій Нестеренко.

Його завдання – стати невід’ємною частиною самої громади, орієнтуватися на її потреби та стати першим, до кого звертатимуться люди, котрі стикнулися зі злочином чи несправедливістю.

Сьогодні поліцейський офіцер громади отримав ключі від службового автомобіля, який оснащений всіма необхідними інструментами, щоб завжди бути напоготові та надати допомогу мешканцям громади. Також для несення служби офіцера та комфортного прийому відвідувачів свої двері відкрила сучасна поліцейська станція.

У Київській області триває реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади». Тільки спільними зусиллями зробимо Київщину безпечнішою!