Сейм Латвії визнав росію країною що підтримує тероризм

image
11 Серпня 2022, 13:31
Поділитися:

11 серпня 2022 г. 13:20

Сьогодні, 11 серпня, Сейм Латвії офіційно визнав тероризмом насильницькі дії рф проти цивільних осіб України та інших країн, а саму російську федерацію – країною, яка підтримує тероризм. Також у заяві закликали до призупинення видачі віз громадянам росії та білорусі.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні видання Delfi.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За ухвалення заяви проголосували 67 парламентаріїв зі 100. У заяві Сейм також закликає країни Євросоюзу негайно призупинити видачу туристичних і в’їзних віз громадянам росії та білорусі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У заяві латвійські парламентарі зазначили, що з моменту неспровокованого військового нападу росії на Україну 24 лютого 2022 року 12 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки, а понад 5 мільйонів – тікати.

У документі нагадують, що з 2014 року росія військово, фінансово та політично підтримує насильницький сепаратизм і насильство проти мирного населення в Донецькій і Луганській областях України, а також на окупованому Кримському півострові.

Парламентарі категорично засудили військову агресію рф та широкомасштабне вторгнення в Україну, здійснене за підтримки та за участю білоруського режиму. Вони закликають євроатлантичну спільноту та її партнерів терміново посилити та запровадити комплексні санкції проти росії та збільшити військову, дипломатичну та гуманітарну підтримку України.

Нагадаємо, верхня палата американського Конгресу одноголосно прийняла резолюцію, що закликає Державний департамент США визнати рф державою – спонсором тероризму. Сенат закликав держсекретаря Ентоні Блінкена визнати росію державою – спонсором тероризму за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні, які призвели до смертей незліченної кількості невинних чоловіків, жінок та дітей.

Читайте: У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі

Фото: DW

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона