Сергій Вікторович Якименко – Сайт Міської Ради міста Фастів

image
3 Червня 2024, 17:15
Поділитися:

19.05.1974-28.05.2024

Сергій Вікторович Якименко народився 19 травня 1974 року в селищі Борова, Фастівського району, Київської області. Навчався в Борівській ЗОШ I-III ст. Після закінчення школи пройшов строкову військову службу в місті Миргород.

До повномасштабного вторгнення працював на заводах «Бетон від Ковальської», «Бетон-Сервіс» на посаді старшого оператора, мав авторитет серед колег, був надійним другом.

В перші дні повномасштабного вторгнення Сергій Якименко пішов добровольцем до лав 208 батальйону на посаду кулеметника 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти. Брав участь в обороні населених пунктів на Донеччині та Харківщини. Був патріотом своєї Батьківщини.

Нагороджений медалями: «Незламним героям російсько-української війни» за оборону н. п. Новомиколаївка та Торське, а також медаллю «Ветеран війни».

Загинув Сергій Якименко 28 травня 2024 року, під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі н.п. Іванівка, Харківської області.

Сергій Вікторович був люблячим сином, чудовим батьком, коханим та надійним чоловіком. Завжди відзначався оптимізмом, добротою, щирістю, сміливістю, небайдужістю та почуттям гумору.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів