Села Київщини почали перевіряти на можливість підключення до Інтернету за державний кошт
image
29 Квітня 2021, 18:43
Поділитися:

Села Київської області почали перевіряти на можливість стати учасниками цифрової субвенції та підключити Інтернет за державний кошт. Першими проаналізували ситуацію в населених пунктах  Поліської, Іванківської та Димерської громад.

Інспекцію спільно провели заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Шелест і заступник очільника Київщини з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій.

За попередніми даними, заявки на отримання Інтернет-субвенції подали вже понад 4 тисячі сіл в країні.

Нагадаємо, що для отримання коштів субвенції головам територіальних громад потрібно заповнити та подати до Міністерства цифрової трансформації клопотання про підключення до ШСД закладів соціальної інфраструктури.

Хто з представників органів місцевого самоврядування Київщини ще не скористався такою можливістю, може заповнити анкету для участі за цим посиланням.

Загалом передбачається чотири етапи реалізації проєкту:

1) попередній відбір заявок;

2) офіційний збір заявок;

3) розподіл коштів;

4) проведення закупівель.

Посилання на проєкт постанови та типовий договір можна завантажити тут.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА