СБУ прийшла з обшуком до бізнесмена Михайла Бродського

image
5 Серпня 2022, 15:06
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 15:02

Служба безпеки України (СБУ) проводить обшуки у у колишнього депутата та бізнесмена Михайла Бродського (на фото). Слідчі дії проводяться в рамках справи про незаконний видобуток піску та несплату податків.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні видання “Українська правда” з посиланням на інформацію самого Бродського.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомлення, слідчі дії проводяться в рамках справи про незаконний видобуток піску та несплату податків протягом 2017-2019 років. У справі фігурує бізнесмен та його син.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Обшуки проводяться у Києві: в ресторані “Калина”, Річпорту та у комерційного директора Бродського. У коментарі виданню Бродський зазначив що вважає справу “замовленням”.

Нагадаємо, у січні 2016 року з’явилася інформація, що будівля Київського річвокзалу належить компанії, пов’язаній з ексголовою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом Нестором Шуфричем

Читайте: Бродський, Шуфрич та Вавриш: один річвокзал на трьох

Київський річковий вокзал обіцяли перетворити на ресторанну галерею та туристичний центр. Водночас виявилось, що найбільшу перспективу у видах діяльності річвокзалу має розробка Новоукраїнського родовища піску, розташованого у мілководній частині Канівського водосховища в Обухівському районі Київської області. Цей дозвіл Київський річпорт отримав ще 1996 року, оформивши офіційне право на розробку родовища площею понад 750 га.

Читайте: Бродський та Шуфрич продовжать мити пісок в Обухівському районі

Як інформувала KВ, влітку 2022 року приватне акціонерне товариство (ПрАТ) “Київський річковий порт” подало заявку на отримання спецдозволу на видобуток піску на Новоукраїнському родовищі. Обсяг родовища – 80 млн кубометрів піску для будівельних сумішей.

Читайте: “Київський річковий порт” Бродського та Шуфрича знову претендує на Ново-Українське родовище піску в Київській області

Фото: Вікіпедія

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона