Сьогодні в Києві та області не передбачаються аварійні відключення світла

image
8 Листопада 2022, 11:06
Поділитися:

У Києві та ще семи областях центрального регіону сьогодні будуть лише планові відключення світла.

Про це повідомила НЕК «Укренерго».

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua».

Армія рф фактично зруйнувала понад 40% енергетичних об’єктів в Україні. Внаслідок значних пошкоджень енергетики були вимушені вводити екстрені відключення споживачів.

Особливо постраждали сім центральних областей. В них відбувались аварійні відключення без попереджень. По суті, світло вмикали, коли була така можливість. Щодня НЕК «Укренерго» та обласні розподільчі постачальники електрики інформують щодо графіків.

Сьогодні, 8 листопада, протягом доби будуть застосовані планові графіки відключень для споживачів у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Введення графіків аварійних відключень, поки що, не передбачається.

Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Енергетики звертаються до громадян та установ з проханням допомогти утримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами.

Як це зробити вони також повідомляють: дотримуйтеся ощадливого споживання електроенергії та не вмикайте одночасно в мережу декілька потужних електроприладів впродовж дня, особливо в пікові години споживання — з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Поки люди економлять, енергетики працюють над відновленням енергетичної інфраструктури.

Також ми писали раніше про те, що в компанії ДТЕК розповіли, коли можуть скасувати відключення світла у Києві.

Окрім того, розповідали, що у зв’язку з тимчасовим вимкненням електромереж, містяни скаржаться на відсутність зв’язку. В Київській міській військовій адміністрації пояснили, чому так відбувається.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua