Ритуальні зали приведуть до ладу: у Києві відремонтують Київський крематорій

image
18 Жовтня 2023, 18:21
Поділитися:

На території спеціалізованого КП «Київський крематорій» почалися ремонтні роботи. Ритуальні зали планують привести до ладу протягом двох тижнів.

Про це пише пресслужба КМДА.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київщини та України.

Таким чином столична мерія відреагувала на «справедливу критику з боку військових щодо зовнішнього вигляду крематорію».

Будівлі крематорію зведені ще у 1970-х роках. Безумовно, вони потребують повноцінного оновлення, що ми і планували зробити у 2021 році. Однак будівлі були визнані об’єктами культурної спадщини, адже створені за унікальним проєктом. Це суттєво ускладнює проведення будь-яких ремонтних робіт. Державні норми вимагають здійснити комплексну реставрацію, що супроводжуватиметься науковими дослідженнями. І ми вже виконали низку процедурних і дослідницьких робіт, щоб уже наступного року проводити реставрацію, – підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Ремонт у залах «не вплине на подальшу реставрацію, проте покращить зовнішній вигляд приміщень, де прощаються з українськими воїнами», уточнюють в КМДА. Бюджетних коштів на це не залучають.

Нагадаємо, ми писали раніше, що у Києві судитимуть представника підрядної організації та інженера комунального підприємства, яких звинувачують у розкраданні бюджетних коштів на капітальному ремонті кремаційного корпусу київського крематорію. Так, підозрювані привласнили собі понад 700 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua